O Firmie

Firma została założona w 1997 roku, na polskim rynku jesteśmy od 2007 roku. Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy w 2017 roku zmieniliśmy nazwę na Spedycja Międzynarodowa Vila Max Logistics Sp. z o.o. Naszą główną działalnością jest spedycja, transport ładunków ze wszystkich krajów UE do Rosji. Specjalizujemy się w spedycji, przewozie ładunków, transporcie do takich krajów jak: Rosja, Ukraina, Białoruś, Kazachstan. Zajmujemy się również organizacją transportu, przewozu ładunków po krajach UE. Przewozimy ładunki od 100 kg do 24 T. Realizujemy także ładunki kombinowane z przeładunkami w Polsce i na Litwie. Na terenie Obwodu Kaliningradzkiego świadczymy usługi celne oraz pomagamy w uzyskaniu certyfikatów na towary.

Naszym głównym atutem jest doświadczenie, jakość i profesjonalizm, dzięki którym osiągnęliśmy sukces w branży zyskując bardzo dobrą reputację wśród klientów i czołowych firm transportowo - spedycyjnych.

Spedycja Międzynarodowa Vila Max Logistics Sp.z o.o. wchodzi w skład International Forwarding Center (IFC), który jest jednym z największych koncernów spedycyjnych w północno-zachodniej Rosji. IFC jest rozpoznawalną marką, w skład której wchodzi kilka firm z branży spedycyjnej takich jak DS&K (RUS), Spedycja Międzynarodowa Vila Max Logistics Sp. z o.o. (PL, Sopot, Warszawa), IP Markovich (RUS).

Od 2018 do naszej grupy dołączyła firma IP Markovich Anna Nikolaevna. 236044 Russia, Kaliningrad, ul. O.Koshevogo d.58, kv.29.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Go to top